Taśmy z nadrukiem

Wysokiej jakości taśmy z nadrukiem

Szukasz wysokiej jakości, wytrzymałych taśm z nadrukiem? Zajmujesz się spedycją, prowadzisz firmę transportową lub swój sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową? Sprawdź taśmy pakowe z nadruki czytaj więcej »

 

Wysokiej jakości taśmy z nadrukiem

Szukasz wysokiej jakości, wytrzymałych taśm z nadrukiem? Zajmujesz się spedycją, prowadzisz firmę transportową lub swój sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową? Sprawdź taśmy pakowe z nadrukiem dostępne w naszym sklepie online. Przekonaj się o ich doskonałych właściwościach klejących i dużej odporności na rozciąganie i uszkodzenia.

Rodzaje taśm z nadrukiem

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku, możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów oraz szybką realizację nawet najbardziej złożonych zamówień. Taśmy z nadrukiem oferujemy w naszej firmie na dwóch różnych rodzajach nośników, czyli na podłożu polipropylenowym lub PVC. Wszystkie taśmy są pokrywane jednym z trzech, niezwykle mocnych klejów, takich jak: Eco Solvent, Solvent lub Hot Melt.

W czasie składania zamówienia, każdy z klientów ma możliwość wyboru spersonalizowanego nadruku lub napisu oraz koloru taśmy. Nasze taśmy z nadrukiem doskonale zabezpieczają paczki, kartony i przesyłki w trakcie transportu lub magazynowania. Spełniają także inne istotne funkcje.

Taśmy z nadrukiem jako nośnik reklamy

Taśmy z naszego sklepu online są doskonałym nośnikiem reklamowym. Oklejone taśmą z reklamą, paczki i kartony danego sklepu lub firmy, są szczególną formą reklamy sklepów internetowych, które nie posiadają witryn sklepowych lub mają skromniejsze środki przeznaczone na promocję. Paczka lub przesyłka, od momentu nadania, przechodzi przez długi proces złożony z sortowania, przepakowywania, przewożenia i doręczenia. Przez ten cały czas, taśma z nadrukiem jest mobilną reklamą, którą widzi wiele różnych osób.

Profesjonalne podejście do swojej działalności i sumiennej obsługi każdego klienta znajduje także swój wyraz w solidnym i porządnym zabezpieczeniu paczek i kartonów taśmą z nadrukiem. Paczka lub karton oklejony taśmą z nadrukiem, który dodatkowo koresponduje ze stylem i wyglądem strony internetowej lub innych materiałów reklamowych, z pewnością pozytywnie wpłynie na odbiór danej firmy wśród jej klientów. Dodatkowo ma to znaczenie dla budowania świadomości marki na rynku.

Jaki nadruk wybrać na taśmę pakową?

Taśma pakowa z naszej oferty, na której można umieścić logotyp, adres lub dane firmy, będzie prezentować się niewątpliwie bardziej atrakcyjnie, niż zwykła brązowa lub przeźroczysta taśma. Dobrze jest przemyśleć i wstępnie zaprojektować napis lub grafikę, które chcemy umieścić. Typowe dane firmowe to tylko jedna z opcji. Świetnym wyborem będzie taśma z hasłem reklamowym. Klienci, ze względów praktycznych, zamawiają czasem hasło z ostrzeżeniem. Może to być napis "Uwaga Szkło" lub "Ostrożnie kruche".

Kartony, które są magazynowane, wymagają opisania lub oznaczenia, aby móc szybciej je identyfikować. Zamiast markera lub przyklejanych karteczek można użyć do tego celu taśmy z nadrukiem. Oklejone nią kartony są łatwiej zauważalne wśród innych. Dzięki temu wkłada się mniej pracy i skraca czas potrzebny na ich znalezienie. Zapraszamy do zapoznania się ofertą i składania zamówień na naszej stronie www.

Artykuły powiązane